Županijski odbor HDZ-a Koprivničko-križevačka županija

Najljepši početak Nove 2017. godine

Članice županijske Zajednice žena HDZ-a "Katarina Zrinski" Zlatica Gajski i Katarina Budaj predvođene predsjednicom Vericom Rupčić tradicionalno su i ovu godinu započele na najljepši način - posjetom rodilištu koprivničke bolnice. U pratnji predstojnika odjela za ginekologiju i opstetriciju dr. Ivice Stanišića, u opuštenom i veselom ozračju su  uputile čestitke rodiljama  s dobrim željama u Novoj 2017. godini. Mladim majkama su posebno zahvalile i podijelile radost njihovog majčinstva uz čestitke i cvijeće.
 
S posebnim veseljem  su pozdravile i darivale novorođene male žitelje naše županije sa željama za lijepo i sretno djetinjstvo te su njihovim obiteljima poželjele dobro zdravlje, sreću i zadovoljstvo u daljnjem životu. Beba rođena na izmaku 2016.g. je dječačić Marcel, a prva beba rođena u novoj 2017.godini je curica Nela. Svake godine je glavna tema razgovora nakon obilaska rodilja i beba broj rođene djece u našoj bolnici i nakon dugo vremena je dr. Stanišić sa zadovoljstvom iznio podatke, koji govore da je 2016. godine rođeno desetak djece više nego 2015.g. Iako brojka nije velika, ipak veseli i ulijeva nadu da će se takav trend nastaviti pa da će ove godine biti još više rođenih beba. "Katarine" su osoblju bolnice, uz zahvale za lijepi prijem i dobru suradnju, uputile i dobre želje za uspješan rad, s posebnim željama da imaju što više posla što će značiti i povećanje nataliteta u našoj županiji. 

Dodatne informacije